Markaryds Kommun

Inte från Markaryds Kommun?

Nyheter

Prenumerera på den här bloggen

Problem att logga in?

Om ditt konto blir spärrat på grund av för många felaktiga lösenord, luta dig tillbaka och vänta ca 5 minuter så öppnas kontot automatiskt. Om du inte kommer ihåg ditt lösenord kan du klicka på "Glömt lösenord".  Klicka inte på "Glömt lösenord" under tiden kontot är spärrat. Då kommer det inte att fungera.

Har du fortfarande problem kontaktar du i första hand din lärare eller mentor. Som anställd eller vårdnadshavare kontaktar skolans lokaladministratör.

Lokaladministratörer

Traryd skola: Ingrid Sträng, Marina Isaksson
ingrid.strang@markaryd.se marina.isaksson@markaryd.se

Traryd förskola: Malin Nilsson, Therese Stark
malin.nilsson@markaryd.se therese.stark@markaryd.se

Strömsnäsbruks skola:Torbjörn Svensson, Christina Säll
torbjorn.svensson@markaryd.se christina.sall@markaryd.se

Strömsnäsbruk förskola:Maria Stridh, Linda Olsson, Therese Stark
maria.stridh@markaryd.se  linda.olsson@markaryd.se   therese.stark@markaryd.se

Timsfors skola: Henrik Nilsson
henrik.nilsson@markaryd.se

Timsfors förskola: Susanne Dideriksen
susanne.dideriksen@markaryd.se

Markaryds skola F-9: Torgny Nilsson
torgny.nilsson@markaryd.se

KCM:  Lars Takvam
lars.takvam@markaryd.se

Förskolan Järven: Madelene Ivandius Magdalena Quist-Svensson
madelene.ivandius@markaryd.se    magdalena.quist-svensson@markaryd.se

Förskolan Karlavagnen: Maria Stridh
maria.stridh2@markaryd.se

2016-07-03 09:33

Välj språk
Svenska